لنز دوربین تلسکوپی گوشی Samsung Galaxy Note 2 N7100

لنز دوربین تلسکوپی گوشی Samsung Galaxy Note 2 N7100

911

محصول جدید

Buy Phone telescopic camera lens Samsung Galaxy Note 2 N7100

خرید لنز دوربین تلسکوپی گوشی موبایل سامسونگ گلکسی نوت 2 مدل n7100

120,000 تومان

مدت‌هاست که از تولید گوشی‌های موبایل که دارای دوربین عکاسی هستند می‌گذرد. از همان هنگام عکاسی با موبایل موردتوجه قرار گرفت. در ابتدا صرفا این عکاسی‌ها جنبه سرگرمی داشت و به‌عکس های گرفته‌شده با دیدی غیرحرفه‌ای نگاه می‌شد. با تولید گوشی‌های پیشرفته‌تر و جدیدتر، دوربین‌هایی هم که در آن‌ها بکار می‌رفتند پیشرفته‌تر و باکیفیت‌تر شدند. اما پیشرفت‌های مذکور تاکنون نتوانست تنوعی در لنزهای به‌کاررفته در این دوربین‌ها ایجاد کند.
لنزهای کلیپسی یا کلیپ لنزها، ابزارهایی خلاقانه هستند که می‌توانند این نیاز را تا حدی برطرف کنند. ایده کار ساده است. از طریق یک گیره پلاستیکی می‌توان لنزهای کوچکی را روی دوربین گوشی متصل کرد و عکس‌هایی متفاوت با آنچه یک گوشی موبایل می‌تواند بگیرد، گرفت. این لنزها به‌صورت پیچی به گیره متصل شده و امکان اتصال دو لنز روی هم نیز وجود دارد.
این لنز ها معمولا در بسته‌هایی عرضه می‌شوند که شامل لنزهای ماکرو، واید و فیش آی می‌باشند. که به ترتیب می‌توانند تصاویری با میدان دید بیشتر، زوم از فاصله نزدیک و تصاویری کروی شبیه آنچه از چشمی درب منازلتان می‌بینید به شما بدهند. این لنز کلیپسی که طول آن حدود 8 سانتی‌متر و قطر آن 3 سانتی‌متر (قطر بزرگ) است، 52 گرم وزن دارد( و به خاطر همین ابعاد و اندازه بزرگش نسبت به سایر لنزهای کلیپسی، آن را لنز تلسکوپی نامیده‌اند). اساس کار این لنز همانند سایر لنزهای کلیپسی است. یک لنز با زاویه دید 64/76 درجه که از طریق گیره‌ای پلاستیکی به دوربین گوشی متصل می‌شود. میزان بزرگنمایی این لنز 12X بوده و کمترین فاصله کانونی آن 3 متر است.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها

بالا