هندزفری بلوتوث جبرا مدل Jabra Play

هندزفری بلوتوث جبرا مدل Jabra Play

محصول جدید

هندزفری بلوتوث جبرا مدل Jabra Play

0 تومان

Jabra Play Handsfree

هندزفری‌ها ابزارهایی هستند که به کاربران این امکان را می‌دهند تا بدون نگه داشتن گوشی در کنار گوش‌شان به کارهایی مثل مکالمه یا گوش دادن به موسیقی بپردازند. در ابتدا که تلفن‌های همراه درگاه‌های خروجی صدا متفاوتی داشتند، شرکت‌های سازنده به این فکر می کردند که هندزفری‌هایی متناسب با درگاه‌های خروجی صدا برای گوشی‌های مختلف ساخته و از این طریق تولیدات خود را برای هر نوع تلفن همراهی بسط دهند. به همین خاطر امکان این‌که از یک هندزفری برای اتصال به گوشی‌های مختلف‌ استفاده شود، خیلی کم بود. در هم پیچیده شدن سیم‌های هندزفری، تا شدن، کشیدگی یا احتمال کنده شدن سیم ها از دیگر مشکلاتی بود که کاربران با آن‌ها روبرو بودند.
با فراگیر شدن سیستم ارتباط بلوتوث، شرکت‌های تولید‌کننده به این فکر افتادند که می‌توانند از این طریق مشکل سیم‌های هندزفری را برای همیشه حل کنند و راحتی و آسایش بیش‌تری را در اختیار کاربران‌شان قرار دهند. حالا دیگر با اتصال هندزفری‌ها به گوشی‌ها از طریق بلوتوث فرقی نمی‌کند که گوشی شما ساخت چه شرکتی است یا چه نوع درگاهی برای خروجی صدا دارد. کافی است بلوتوث گوشی‌تان را روشن کرده، به جستجوی نام هندزفری بلوتوث خود بپردازید و آن‌ها را با هم جفت کنید. نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که نسخه‌ی بلوتوث گوشی‌تان نباید از نسخه‌ی بلوتوث هندزفری پایین‌تر باشد. هندزفری‌های بلوتوث بر حسب برند، مدل و مشخصات فنی‌شان قابلیت‌هایی از جمله مکالمه، پخش موسیقی، اتصال هم‌زمان به دو دستگاه، اتصال از طریق NFC و مدت زمان نگهداری شارژ مختلفی دارند.
هندزفری Jabra مدل پلی، از قابلیت پخش استریو برخوردار است و امکان کنترل موسیقی و تماس‌ها را باکیفیت عالی فراهم می‌کند. برای کنترل موسیقی لازم نیست گوشی موبایل در ست گرفته شود. دکمه‌های روی بدنه استوانه‌ای این هندزفری این کار را انجام می‌دهند. اسپیکرهای این محصول از نوع توگشی است و سه سایز مختلف سرگوشی سیلیکونی دارد. هندزفری پلی نویز و سروصدای محیط تا حدودی کاهش می‌دهد و قابلیت پخش موسیقی تا 6 ساعت و نگهداری شارژ در حالت استندبای تا 192 ساعت را دارد. این هندزفری را می‌توان یا دور گردن آویخت و یا می‌توان از طریق گیره کوچکی که دارد به یقه پیراهن متصل کرد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

هندزفری : هندزفری بلوتوث

برچسب ها

بالا